
Thuis blijven wonen met een Wet langdurige zorg - indicatie
ENSCHEDE - Wist u al dat het mogelijk is om met een Wet langdurige zorg (Wlz)-indicatie langer thuis te blijven wonen? De levering van zorg moet echter wel verantwoord en doelmatig zijn.
Voor mensen die voortdurend zorg nodig hebben, is de Wet langdurige zorg in het leven geroepen. Denk aan chronisch zieken, kwetsbare ouderen en mensen met een ernstige geestelijke, lichamelijke beperking of aandoening. U heeft recht op zorg op grond van de Wlz wanneer u door uw aandoening of beperking of door een verstandelijke, lichamelijke of zintuiglijke handicap behoefte heeft aan permanent toezicht of aan 24 uur per dag zorg om ernstig nadeel voor uzelf te voorkomen. Voor heel Twente is Home Instead Thuisservice gecontracteerd via het zorgkantoor.
Zelf regie houden
Home Instead Thuisservice richt zich met name op ondersteuning van senioren in de thuissituatie. De specialiteit is ondersteuning bij dementie maar kan ook ingezet worden bij andere situaties waarbij u hulp nodig hebt. Home Instead Thuisservice helpt u langer veilig thuis te blijven wonen, met behoud van eigen regie en persoonlijke integriteit, ook als het moeilijker wordt. Wij zijn er voor u! Dit uitgangspunt is de kern van onze dienstverlening. Wij zijn er voor u als senior, voor u als partner en voor u als zoon of dochter. U staat centraal en wij zorgen ervoor dat u zelf of uw dierbare naaste zo lang mogelijk thuis kan blijven wonen. Ook wanneer het met de gezondheid of de situatie moeilijker wordt. Dan zoeken wij samen met u naar oplossingen thuis waarbij uw voorkeuren richtinggevend zijn. U wilt bijvoorbeeld graag zelf bepalen hoe u uw dag indeelt, wanneer u naar bed gaat en op wilt staan, wat en wanneer u eet. Dat kan bij ons!
CAREGivers
Onze klant-coördinator maakt hierover afspraken die passen bij uw situatie. Wij komen wanneer u dat wenst en bieden de aandacht en zorg die u fijn vindt, door CAREGivers waarbij u zich prettig voelt. Onze CAREGivers zijn ervaren en goed getrainde professionals die werken vanuit het hart en hun werk steeds afstemmen op uw persoonlijke wensen en behoeften. Denkt u dat de Wet langdurige zorg voor u of uw naaste nodig is, dan kunt u een aanvraag indienen via het Centrum indicatiestelling zorg (www.ciz.nl).
Meer informatie
Wilt u graag eerst meer informatie neem dan contact op met Home Instead Thuisservice Enschede via telefoonnummer 053-3030122 of per email info.enschede@homeinstead.nl. We komen graag vrijblijvend bij u aan huis.
-
Nieuwe openingstijden gemeentehuis
18:00
-
Nieuwjaarswensen kinderen ‘Supporter van Elkaar’
12:00
-
Gratis warmtefoto voor huiseigenaren
10:00
-
Open dag bij ROC van Twente
8:00
-
Projecten maken kans op Appeltje van Oranje
1 dag geleden
-
DTZC werft personeel online
5 dagen geleden
-
Uitdaging GGD: Zet je alcohol-gebruik op pauze in januari
5 dagen geleden
-
Goede voornemens werken ook in crisistijd
5 dagen geleden
-
Wij geven de zoektocht niet op, zoek ook met ons mee!
5 dagen geleden
-
Thuis blijven wonen met een Wet langdurige zorg - indicatie
6 dagen geleden
-
Vaccinatie gaat eindelijk van start: ook Twente vaccineert eerder
6 dagen geleden
-
Techniek leer je bij REMO!
6 dagen geleden
-
Snorrewind heeft mooi bedrag ingezameld voor Villa Joep
7 dagen geleden
-
Jonge huurders gaan energie besparen
7 dagen geleden
-
JPT start het nieuwe jaar met Oliebollen-blubbertocht
7 dagen geleden
-
Issah Abass naar FC Twente!
7 dagen geleden
-
Uitnodiging gratis webinar NAH Oost over de EMDR-therapie
7 dagen geleden
-
Geslaagde jaarwisseling zonder grote incidenten
7 dagen geleden
-
Aanmelden van klussen voor NLdoet 2021 van Oranje Fonds
28 dec 2020, 18:00
-
Niet contactloos pinnen bij automaat!
28 dec 2020, 08:00
-
Column: De rijkdom van het leven ervaren!
27 dec 2020, 20:00
-
Geld voor duurzamer maken van diverse voorzieningen
27 dec 2020, 18:00
-
Lemerij Verhuur Borne op De Veldkamp
27 dec 2020, 08:00
-
Poen voor Groen ook door in de lockdown
26 dec 2020, 20:00
Nieuwsoverzicht
-
Nieuwe openingstijden gemeentehuis
18:00
-
Nieuwjaarswensen kinderen ‘Supporter van Elkaar’
12:00
-
Gratis warmtefoto voor huiseigenaren
10:00
-
Open dag bij ROC van Twente
8:00
-
Projecten maken kans op Appeltje van Oranje
1 dag geleden